Podsumowanie miesiąca-luty 2017 + garść statystyk na pół roku Englishake!

Na Englishake w lutym ukazała się cała masa rzeczy! Podsumujmy!

Wpisy maturalne:

Tydzień 3: SZKOŁA

Tydzień 4: PRACA

Tydzień 5: ŻYWIENIE

Tydzień 6: KULTURA

Podsumka pierwszych 6 tygodni akcji

sQuiz it!

W lutym rozpoczęliśmy też nową akcję – króciutkie i trudniutkie quizy gramatyczne! Pierwszy odcinek był walentynkowy, a potem już poszło tematycznie – czasy teraźniejsze i stopniowanie przymiotników dla bardziej zaawansowanych.

Słownictwo:

Cała masa słówek dotyczących ciuszków, a konkretnie – samych spódnic! Co? Myśleliście, że słownictwo dotyczące spódnic to tylko… spódnica i już? No to już, sprawdzać!

Porady:

W lutym przygotowałam dla Was 4 propozycje książkowe do czytania po angielsku – głównie kryminały 😛 ale za to na różnych poziomach znajomości języka! Zrobiłam też dla Was krótki poradniczek o tym, jak uczyć się angielskiego samodzielnie, w domu – na poziomie zaawansowanym.

Luty obrodził również w akcje blogerskie – najpierw powstał wpis w ramach „W 80 blogów dookoła świata” (mój debiut!), gdzie pisałam o tym, gdzie wybrać się na Erasmusa, jeśli znacie tylko angielski. Druga akcja blogerska, to druga już edycja „High 5!”, którego motywem przewodnim była wiosna. A że mnie wiosna się kojarzy z początkiem solidnych przygotowań do egzaminów (no wiecie, zaraz maturki, egzaminy gimnazjalne, FCE, CAE, CPE…), to przygotowałam dla Was 5 kroków do perfekcyjnego przygotowania się do egzaminu.

Przy okazji podsumki, chciałam się Wam pochwalić faktem, że dokładnie dziś Englishake kończy pół roku! Z tej okazji pochwalę się Wam najnowszymi statystykami bloga, które w porównaniu do tych, które pokazywałam Wam po pierwszym miesiącu są mega imponujące! A dla mnie najważniejsze jest to, że prawie 50% osób, które odwiedza mojego bloga – wraca do mnie ponownie!

Statystyki Englishake 4 lutego – 4 marca

Dziękuję! A z dzisiejszej okazji możecie mi życzyć przede wszystkim wytrwałości i zapału, jaki mam teraz 🙂

Lubisz? Udostępnij:
RSS
Facebook
Google+
https://englishake.pl/2017/03/04/podsumowanie-miesiaca-luty-2017-garsc-statystyk-pol-roku-englishake/
Twitter