Miesiąc Języków, czyli będzie się działo!

Kochani!

Po raz pierwszy Englishake będzie brać udział w świętowaniu Miesiąca Języków wraz z innymi blogerami językowo-kulturowymi! Ta cudowna i inspirująca akcja blogerska narodziła się 3 lata temu, a jej ideą jest huczne obchodzenia Europejskiego Dnia Języków (26 września).

Akcja polega na tym, że przez caaaały wrzesień macie okazję do czytania wpisów blogerów piszących o przeróżnych zakątkach świata. Wpisy te łączy wspólny motyw przewodni (o którym na razie sza!), co tylko uatrakcyjnia całą zabawę! Można bowiem porównać podejście do danej sprawy w różnych językach i w różnych krajach. No cudowności i pyszności!

Wpis na Englishake pojawi się 20 września o godz. 10:00, zatem zapiszcie w kalendarzach (save the date!) i siedźcie i wyczekujcie. Bo będzie super, gwarantuję Wam! A czas oczekiwania umili Wam lektura naszego grupowego bloga i fanpage’a. Zajrzyjcie koniecznie, bo czeka tam na Was masa inspiracji z całego świata!

I teraz najlepsze – w akcji bierze udział ponad… 35 blogów językowo-kulturowych:  Dagatlumaczy.pljaponia-info.plLingwoholik, italia-nel-cuore, OrientusGruzja okiem nieobiektywnym. Enjoy EnglishFrançais mon amourBiały Mały Tajfun, FRANG, Niemiecki w DomuAngielski dla każdego,  Hiszpański dla PolakówPolskie gadanie szwedzkie rzeczyEnglish Tea TimeAngielska Herbata, Ukryty Kot, NiderlandicaPowiedz mnie!Specyfika JęzykaEnglish with AnnNorwegolożkaMadou en FranceTurcja okiem nieobiektywnymSzwecjoblog, Daj SłowoJęzykowy PrecelDemain,viens avec parentsViennese breakfastFrancuskie i inne notatki NikiAngielski C2Niemiecka SofaLanguage Bay.

Pojawi się u nas także wpis gościnny od Madame Polyglot!

Patronem akcji III Miesiąc Języków jest bab.la.

Lubisz? Udostępnij:
RSS
Facebook
Google+
https://englishake.pl/2017/08/19/miesiac-jezykow-czyli-bedzie-sie-dzialo/
Twitter